Enter your keyword

ELASTrack PRZEJAZDY KOLEJOWE

System gumowej nawierzchni na przejazdy kolejowo drogowe

OPIS

ELASTrack system gumowej nawierzchni na przejazdy kolejowe produkcji FTT Wolbrom SA, przeznaczony jest do zabudowy na skrzyżowaniach dróg szynowych z drogami samochodowymi, rowerowymi lub jako przejścia dla pieszych. System gumowej nawierzchni znajduje zastosowanie w przejazdach kolejowych jedno– i wielotorowych, dla szyn 49E1 oraz 60E1 o standardowym rozstawie 1435 mm. Konstrukcja płyt pozwala na montaż nawierzchni na każdym typie podkładów, z każdym typem przytwierdzenia szyn.
ELASTrack może być zabudowany na torach prostych, lub łukach o promieniu R≥380 m. Nawierzchnia przeznaczona jest do pracy w zakresie temperatury otoczenia od –35 do +60 °C.

Cechy systemu:
– Konstrukcja modułowa pozwalająca na zabudowę przejazdu o dowolnej długości,
– Specjalna konstrukcja płyt zabezpieczająca przed przemieszaniem,
– Wysoka odporność na warunki atmosferyczne, ozon i olej,
– Jednorodna budowa z litej gumy zapewniająca trwałość i wytrzymałość,
– Specjalna antypoślizgowa faktura,
– System odpowiedni do stosowania na przejazdach o dużym natężeniu ruchu, ciężkich pojazdów,
– Łatwy i szybki montaż.

Pełna informacja nt. elementów składowych ELASTrack znajduje się w karcie katalogowej, do pobrania, której zachęcamy.
Fabryka Taśm Transporterowych Wolbrom SA posiada również wydaną dla systemu przez Instytut Kolejnictwa Aprobatę Techniczną nr AT/07-2015-0319-00 oraz dopuszczenie do stosowania na liniach kolejowych zarządzanych przez PKP Polskie Linie Kolejowe SA

ZAPYTAJ O PRODUKT

Rodzaj szyny:
Rozstaw szyn:
Rodzaj podkładu:
Rozstaw podkładu:
Z montażem:
Możesz dodać plik o rozszerzeniu doc,docx,jpg,jpeg,pdf,rtf,tiff:* Pola oznaczone gwiazdką są polami obowiązkowymi do wypełnienia, pozostałe okna formularza są informacjami opcjonalnymi.
Zawartość niniejszego serwisu internetowego stanowi jedynie zaproszenie do zawarcia umowy w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r Kodeks cywilny czytaj więcej