Taśmy przenośnikowe olejoodporne i trudno zapalne ,termoolejoodporne - FTT Wolbrom S.A - FTT Wolbrom S.A

Enter your keyword

TAŚMY PRZENOŚNIKOWE

Olejoodporne, olejoodporne i trudno zapalne, termoolejoodporne

OPIS

Taśmy przenośnikowe tkaninowo-gumowe wieloprzekładkowe olejoodporne, olejoodporne i trudno zapalne oraz termoolejoodporne przeznaczone są do transportu materiałów sypkich zawierających oleje pochodzenia organicznego lub mineralnego. W zależności od temperatury przenoszonego materiału i występujących lokalnie zagrożeń możliwe jest wykonanie taśm olejoodpornych w wersji odpornej dodatkowo na podwyższoną temperaturę do 100°C lub 150°C lub w wersji trudno zapalnej.
Taśmy zbudowane są z przekładek tkaninowych poliestrowo-poliamidowych (EP) lub poliamidowo-poliamidowych (PP) połączonych specjalną gumą rdzeniową i okładek gumowych charakteryzujących się zwiększoną odpornością na oleje lub/i temperaturę.

Zapytaj o produkt

    Szerokość [mm]:
    Typ [kN/m]:
    Możesz dodać plik o rozszerzeniu doc,docx,jpg,jpeg,pdf,rtf,tiff:    * Pola oznaczone gwiazdką są polami obowiązkowymi do wypełnienia, pozostałe okna formularza są informacjami opcjonalnymi.
    Zawartość niniejszego serwisu internetowego stanowi jedynie zaproszenie do zawarcia umowy w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r Kodeks cywilny czytaj więcej