Taśmy przenośnikowe z linkami stalowymi Trudno zapalne T-ST - FTT Wolbrom S.A - FTT Wolbrom S.A

Enter your keyword

Taśmy przenośnikowe

Z linkami stalowymi Trudno zapalne T-ST

OPIS

Taśmy przenośnikowe z linkami stalowymi, trudno zapalne T-ST przeznaczone są do transportu materiałów sypkich w warunkach zwiększonego zagrożenia pożarowego przy pracy na powierzchni – np.: transport węgla w elektrowniach, koksowniach, zakładach przeróbczych kopalń, portach.
Taśmy zbudowane są rdzenia składającego się z ułożonych wzdłużnie linek stalowych ocynkowanych, zawulkanizowanych w specjalnej trudno zapalnej gumie rdzeniowej oraz okładek gumowych.
Ze względu na właściwości rdzenia stalowo – gumowego taśm T-ST ten rodzaj taśm polecany jest do zastosowania na długich i nachylonych trasach, gdzie wymagana jest wyjątkowo niska wydłużalność, długa żywotność i mała awaryjność.

Zapytaj o produkt

    Szerokość [mm]:
    Typ [kN/m]:
    Możesz dodać plik o rozszerzeniu doc,docx,jpg,jpeg,pdf,rtf,tiff:    * Pola oznaczone gwiazdką są polami obowiązkowymi do wypełnienia, pozostałe okna formularza są informacjami opcjonalnymi.
    Zawartość niniejszego serwisu internetowego stanowi jedynie zaproszenie do zawarcia umowy w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r Kodeks cywilny czytaj więcej