Taśmy przenośnikowe 1-przekładkowe trudno palne GTP PWG - FTT Wolbrom S.A - FTT Wolbrom S.A

Enter your keyword

Taśmy przenośnikowe

1-przekładkowe trudno palne GTP PWG

OPIS

Taśmy przenośnikowe tkaninowo-gumowe, jednoprzekładkowe, trudno palne GTP PWG przeznaczone są do transportu materiałów sypkich w podziemnych wyrobiskach zakładów górniczych wydobywających kopaliny palne (np. węgiel) i niepalne (np. rudy metali, sól, kruszywa). Charakteryzują się wysoką trwałością rdzenia tkaninowego oraz wysoką wytrzymałością połączeń mechanicznych.
Taśmy zbudowane są z pojedynczej przekładki tkaninowej (monoply) jednolicie tkanej (solid woven) i okładek gumowych. Przekładka wykonana z poliestru z domieszką bawełny w kierunku wzdłużnym taśmy i poliamidu z domieszką bawełny w kierunku poprzecznym taśmy (EBPB) przesączona jest specjalną mieszanką z polichlorku winylu (PCW).
Właściwości zastosowanych materiałów umożliwiają spełnienie przez taśmy GTP PWG wysokich wymagań fizyko-mechanicznych w zakresie bezpieczeństwa elektryczno – pożarowego.
Trudno palne taśmy GTP PWG posiadają dopuszczenie Wyższego Urzędu Górniczego w Katowicach do stosowania w podziemnych zakładach górniczych w Polsce oraz stosowne dopuszczenia i certyfikaty na rynkach zagranicznych.

Zapytaj o produkt

    Szerokość [mm]:
    Typ [kN/m]:
    Możesz dodać plik o rozszerzeniu doc,docx,jpg,jpeg,pdf,rtf,tiff:    * Pola oznaczone gwiazdką są polami obowiązkowymi do wypełnienia, pozostałe okna formularza są informacjami opcjonalnymi.
    Zawartość niniejszego serwisu internetowego stanowi jedynie zaproszenie do zawarcia umowy w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r Kodeks cywilny czytaj więcej