Taśmy przenośnikowe z siatką metalową - FTT Wolbrom S.A - FTT Wolbrom S.A

Enter your keyword

TAŚMY PRZENOŚNIKOWE

Z siatką metalową

OPIS

Taśmy przenośnikowe z siatką metalową przeznaczone są do transportu materiałów sypkich o szerokiej granulacji ziaren: od najdrobniejszych do dużych brył z ostrymi krawędziami, na długich magistralnych przenośnikach. Stosowane są zwykle w górnictwie odkrywkowym, przemyśle wydobywczym, kruszywach.
Taśmy zbudowane są rdzenia składającego się z siatki wykonanej z mosiądzowanych linek stalowych|: podłużnych warunkujących wytrzymałość podłużną taśmy i poprzecznych warunkujących dużą odporność taśm na rozdzieranie i uderzenia. Siatka metalowa zawulkanizowana jest w specjalnej gumie rdzeniowej i pokryta okładkami gumowymi.
Rdzeń stalowo – gumowy nadaje taśmie również wyjątkowo niską wydłużalność, długą żywotność i małą awaryjność.
FTT produkuje taśmy z siatką metalową w odmianach: ogólnego przeznaczenia- NORMAL-FLEX, trudno zapalnej T-FLEX i odpornej na temperaturę do + 200°C – TERMO-FLEX

Zapytaj o produkt

    Szerokość [mm]:
    Typ [kN/m]:
    Możesz dodać plik o rozszerzeniu doc,docx,jpg,jpeg,pdf,rtf,tiff:    * Pola oznaczone gwiazdką są polami obowiązkowymi do wypełnienia, pozostałe okna formularza są informacjami opcjonalnymi.
    Zawartość niniejszego serwisu internetowego stanowi jedynie zaproszenie do zawarcia umowy w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r Kodeks cywilny czytaj więcej