Taśmy przenośnikowe z linkami stalowymi trudno palne GTP-ST - FTT Wolbrom S.A - FTT Wolbrom S.A

Enter your keyword

TAŚMY PRZENOŚNIKOWE

Z linkami stalowymi trudno palne GTP-ST

OPIS

Taśmy gumowe przenośnikowe z linkami stalowymi, trudno palne GTP-ST przeznaczone są do transportu materiałów sypkich w podziemnych wyrobiskach zakładów górniczych wydobywających kopaliny palne (np. węgiel)  i niepalne (np. rudy metali, sól, kruszywa).
Taśmy zbudowane są rdzenia składającego się z ułożonych wzdłużnie linek stalowych ocynkowanych, zawulkanizowanych w specjalnej trudno palnej gumie rdzeniowej oraz okładek gumowych.
Ze względu na właściwości rdzenia stalowo – gumowego taśm GTP-ST ten rodzaj taśm polecany jest do zastosowania na długich i nachylonych trasach, gdzie wymagana jest wyjątkowo niska wydłużalność, długa żywotność i mała awaryjność.
Właściwości zastosowanych mieszanek gumowych umożliwiają spełnienie przez taśmy GTP wysokich wymagań fizyko-mechanicznych oraz wymagań w zakresie bezpieczeństwa elektryczno – pożarowego.
Trudno palne taśmy GTP posiadają dopuszczenie Wyższego Urzędu Górniczego w Katowicach do stosowania w podziemnych zakładach górniczych w Polsce oraz stosowne dopuszczenia i certyfikaty na rynkach zagranicznych.

Zapytaj o produkt

    Szerokość [mm]:
    Typ [kN/m]:
    Możesz dodać plik o rozszerzeniu doc,docx,jpg,jpeg,pdf,rtf,tiff:    * Pola oznaczone gwiazdką są polami obowiązkowymi do wypełnienia, pozostałe okna formularza są informacjami opcjonalnymi.
    Zawartość niniejszego serwisu internetowego stanowi jedynie zaproszenie do zawarcia umowy w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r Kodeks cywilny czytaj więcej