Nagrody - FTT Wolbrom S.A - FTT Wolbrom S.A

Enter your keyword

NAGRODY

Krakowski Dukat 2016

Nagroda wyróżnia i honoruje osoby za osiągnięte wyniki ekonomiczne, inwencję a zwłaszcza za umiejętność dzielenia się sukcesami z otoczeniem w którym laureat prowadzi swoją działalność, jak również za trud włożony w budowanie przyszłej pozycji firmy.

PRACODAWCA - ORGANIZATOR PRACY BEZPIECZNEJ

Niezmiernie miło nam poinformować, że Fabryka Taśm Transporterowych Wolbrom S.A. zajęła drugie miejsce w kategorii dużych przedsiębiorstw województwa małopolskiego w ramach konkursu „PRACODAWCA – ORGANIZATOR PRACY BEZPIECZNEJ”.

Medal europejski

Medal Europejski jest niekomercyjną, ogólnopolską inicjatywą najważniejszej dla przedsiębiorców instytucji działającej przy Komisji Europejskiej – Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego oraz Business Centre Club.

LIDER MAŁOPOLSKI 2014

Miło nam poinformować, że firma FTT Wolbrom S.A. została laureatem konkursu „Lider Małopolski 2014” organizowanego przez Dziennik Polski. Firma FTT Wolbrom S.A. została uhonorowana w kategorii: Lider eksportu – za dynamiczny rozwój nowoczesnych i świetnych produktów podbijających rynki na całym świecie.

Górniczy Sukces Roku 2014

Fabryka Taśm Transporterowych Wolbrom została laureatem VI edycji konkursu Górniczy Sukces Roku w kategorii Innowacyjność. Kapituła przyznała nagrodę za energooszczędną taśmę 1600 GTPeM ST-2500/10+6V/L. Wyróżnienia zostały wręczone w czwartek (26 lutego) w czasie gali, która odbyła się w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. Konkurs jest organizowany przez Górniczą Izbę Przemysłowo-Handlową wraz ze Szkołą Eksploatacji Podziemnej

Lider Wiarygodności 2013

W wyniku badania wiarygodności kredytowej przeprowadzonej przez Międzynarodową Wywiadownię Gospodarczą Creditreform, Fabryka Taśm Tranporterowych Wolbrom S.A. uplasowała się w gronie 100 najlepiej ocenionych firm w roku 2013 i trafiła na listę prestiżowego rankingu „Liderzy Wiarygodności 2013”.

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej

FTT Wolbrom S.A. zastała wyróżniona „Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej” za najwyższą ocenę wiarygodności płatniczej. Certyfikat Wiarygodności Biznesowej (CWB) to  wyróżnienie nadawane firmom, których dane finansowe gwarantują bardzo dobrą i  dobrą kondycję, zdolność i  płynność finansową, a  poziom zadłużenia oraz zarejestrowanych przeterminowanych płatności jest znikomy.

Gazele Biznesu 2012

Niezmiernie miło nam poinformować, że Fabryka Taśm Transporterowych Wolbrom S.A. została laureatem XIII edycji rankingu „Pulsu Biznesu” najbardziej dynamicznych małych i średnich przedsiębiorstw. 13 lutego 2013r. w Krakowie w Muzeum Lotnictwa odbyła się uroczysta Gala Gazele Biznesu 2012. W trakcie Gali nagrodzone zostały najszybciej rozwijające się firmy z województwa małopolskiego i świętokrzyskiego.