Taśmy przenośnikowe z linkami stalowymi, odporne na podwyższone temperatury - FTT Wolbrom S.A - FTT Wolbrom S.A

Enter your keyword

Taśmy przenośnikowe

Z linkami stalowymi, odporne na podwyższone temperatury

OPIS

Taśmy przenośnikowe z linkami stalowymi z okładkami gumowymi o specjalnych właściwościach służą do transportu materiałów sypkich o podwyższonych temperaturach  do + 150 °C i mogą pracować w zakresie temperatur otoczenia od –40 [°C] do +60 °C. Taśmy te wykorzystywane są do transportu gorących materiałów takich jak: szlaki, spieki, masy formierskie, kamień wapienny, klinkier cementowy, koks, nawozy sztuczne.

Taśmy zbudowane są z rdzenia składającego się z ułożonych wzdłużnie linek stalowych ocynkowanych, zawulkanizowanych w specjalnej gumie rdzeniowej oraz okładek gumowych. Ze względu na właściwości rdzenia stalowo – gumowego taśm ST ten rodzaj taśm polecany jest do zastosowania na długich i nachylonych trasach, gdzie wymagana jest wyjątkowo niska wydłużalność, długa żywotność i mała awaryjność.

 

Zapytaj o produkt

    Szerokość [mm]:
    Typ [kN/m]:
    Możesz dodać plik o rozszerzeniu doc,docx,jpg,jpeg,pdf,rtf,tiff:    * Pola oznaczone gwiazdką są polami obowiązkowymi do wypełnienia, pozostałe okna formularza są informacjami opcjonalnymi.
    Zawartość niniejszego serwisu internetowego stanowi jedynie zaproszenie do zawarcia umowy w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r Kodeks cywilny czytaj więcej