Taśmy przenośnikowe z linkami stalowymi ogólnego przeznaczenia - FTT Wolbrom S.A - FTT Wolbrom S.A

Enter your keyword

TAŚMY PRZENOŚNIKOWE

Z linkami stalowymi ogólnego przeznaczenia

OPIS

Taśmy przenośnikowe z linkami stalowymi ST ogólnego przeznaczenia służą do transportu materiałów sypkich w warunkach, gdzie nie ma szczególnych wymagań związanych ze środowiskiem pracy i właściwościami przenoszonego materiału. Mogą być stosowane w we wszystkich gałęziach przemysłu, w tym: górnictwie kopalin palnych i niepalnych, w przypadku braku zagrożeń pożarowych.
Taśmy zbudowane są z rdzenia składającego się z ułożonych wzdłużnie linek stalowych ocynkowanych, zawulkanizowanych w specjalnej gumie rdzeniowej oraz okładek gumowych.
Ze względu na właściwości rdzenia stalowo – gumowego taśm ST ten rodzaj taśm polecany jest do zastosowania na długich i nachylonych trasach, gdzie wymagana jest wyjątkowo niska wydłużalność, długa żywotność i mała awaryjność.

Zapytaj o produkt

    Szerokość [mm]:
    Typ [kN/m]:
    Możesz dodać plik o rozszerzeniu doc,docx,jpg,jpeg,pdf,rtf,tiff:    * Pola oznaczone gwiazdką są polami obowiązkowymi do wypełnienia, pozostałe okna formularza są informacjami opcjonalnymi.
    Zawartość niniejszego serwisu internetowego stanowi jedynie zaproszenie do zawarcia umowy w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r Kodeks cywilny czytaj więcej